Vysočina fest – Amfiteátr Jihlava – Březinovy sady

49° 23′ 56.7777586″ N
15° 35′ 34.9954605″ E

NA KOLE

– pro nadšence bicyklů a aktivní sportovce je důležitá informace o tom, že areál Vysočina Festu leží na mezinárodní cyklostezce Jihlava – Třebíč – Raabs, resp. cca 1,3 km od jejího startu v Jihlavě, svá kola lze následně zamknutá zaparkovat u vstupní brány, ovšem ani pořadatel a ani bezpečnostní služba za takto odložené věci u vstupních bran nezodpovídá!!!

(více informací naleznete na http://www.jihlava-trebic-raabs.cz/)

 

TAXÍKEM

– po silnici ale taxíkem je poslední možnost, proto Vám Vysočina Fest nabízí speciální TAXI službu, kterou zajišťuje TAXI KONDRÁT – 603 279 033

 

AUTEM – NA MOTORCE

– pro všechny držitele řidičského oprávnění nebo pro majitele motorového vozidla s řidičem je k dispozici partnerské parkoviště na ulici Křížová (bývalá Kasárna) s celkovou kapacitou 100 parkovacích míst pro osobní vozytyto (cena za parkovné bude dle ceníku provozovateledva zvýhodněna) nebo na ostatních parkovištích v rámci města Jihlavy – více viz. sekce PARKOVIŠTĚ

UPOZORNĚNÍ: Ulice Na Stoupách bude v průběhu festivalu uzavřena pouze pro vjezd s povolením pořadatele a proto z důvodu možných dopravních komplikací nedoporučujeme parkovat mimo výše uvedené dva záchytné body.

PLACENÁ PARKOVACÍ MÍSTA PRO SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

Parkování v době

pondělí až pátek 7:00 do 18:00,

sobota od 7:00 do 12:00,

neděle je bez poplatku

  • Křížová (bývalá kasárna), 100 míst,  10Kč/hod., min. sazba 5,- Kč

Doklad o zaplacení ceny za užití veřejného placeného parkoviště na dobu určitou musí být umístěn za předním sklem uvnitř parkovaného vozidla tak, aby doklad byl zcela čitelný. Řidič mopedu, motocyklu, motorové tříkolky nebo motokola uschová doklad o zaplacení u sebe a je povinen jej předložit při kontrole.

BEZPLATNÉ PARKOVÁNÍ S POUŽITÍM PARKOVACÍHO KOTOUČE

Hlavní partneři festivalu

Partneři festivalu

Mediální partneři